wtorek, 2 października 2012

Współpraca - ZPC Otmuchów.

 Niedawno otrzymałam paczkę od firmy  ZPC Otmuchów. W paczce znajdowała się chałwa waniliowa (12sztuk), musli z suszonymi owocami oraz 2 batoniki zbożowe z czerwoną porzeczką.
 O batonach ze strony producenta: Receptura oparta została na bazie mieszanki różnych gatunków zbóż, owoców żurawiny i czerwonej porzeczki, dzięki którym baton charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnego błonnika pokarmowego -  niezbędnego składnika codziennej diety, dającego przez długi czas uczucie sytości.
Baton musli Beauty line to idealna przekąska, która szybko dostarczy energii na dłuższy czas w każdych warunkach - w pracy, w domu, podczas wyjazdu i w szkole.
 O musli ze strony producenta: Receptura musli została opracowana na bazie kompozycji pełnoziarnistych zbóż oraz owoców moreli, ananasa i papai. Produkt posiada wysoką zawartość naturalnych składników: błonnika pokarmowego, miedzi i tiaminy, jest również źródłem żelaza, cynku, magnezu i witaminy B6 i niacyny. Cynk jest konieczny do zachowania zdrowej skóry, włosów i paznokci, witamina PP uczestniczy w utrzymaniu odpowiedniej struktury i funkcji skóry oraz aktywuje mikrokrążenie skóry głowy a miedź pomaga w zachowaniu prawidłowej pigmentacji skóry i włosów. Błonnik pokarmowy jest niezbędnym składnikiem codziennej diety.
Musli Beauty line to świetny pomysł na pożywne i zdrowe śniadanie dla całej rodziny. Dostarcza energii na wiele godzin będąc jednocześnie wspaniałym uzupełnieniem codziennej diety w wiele witamin i składników odżywczych.
PWC Odra swą siedzibę ma w Brzegu. Należy do jednych z największych firm cukierniczych w Polsce już od 60 lat. Sztandarowym produktem firmy jest chałwa, która stale zyskuje uznanie wśród nowych klientów. 
Firma Odra słynie również z produkcji trufli, cukierków czy galaretek. Odra może się również pochwalić szerokim wachlarzem asortymentu obejmującego: karmelki, cukierki czekoladowe, praliny, bombonierki, sezamki, czy też drażetki.
Jej certyfikaty mogą świadczyć o wysokiej jakości produktów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz